DRZWI ALU

TECHNINĖS SAVYBĖS

Panelines duris gaminame pagal Ponzio PE 78N, Wicona 75 EVO ir Aliplast STAR 90 sistemas. Spynos profilis yra sukuriamas taip, kad po užpildymo, spyna yra lygi su išorine durelės įkaba. Durys turi labai didelį sandarumą vandeniui ir orui, taip pat puikų šilumos ir garso izoliaciją. Aluminių panelių gamybai naudojamos įvairios frezavimo technikos skirtingų formų, dekoratyvinių elementų ir sandarinimo stiklo įdėjimo būdais. Aluminių durys yra dengiamos miltelinėmis dažais, naudojant naujausias technologijas. Taip pat gaminame didelių matmenų konstrukcijas – iki 1,40 m pločio ir 2,60 m aukščio. Galima įrengti pastovius šoninius langus.

Durys yra prieinamos įvairiuose dizainuose ir spalvose iš RAL paletės, mikrostruktūriniuose spalvose ir medžio imitacijos dangomis.

Paneles duris gaminame Ponzio PE 78N, Wicona 75 EVO ir Aliplast STAR 90 sistemose. Skrydžio profilis yra suprojektuotas taip, kad po užpildymo, skrydis būtų susieta su apvado linija. Durys turi labai didelį sandarumą vandeniui ir orui, taip pat puikų šilumos ir garso izoliaciją. Aluminių panelių yra daugybė skirtingų dizainų ir spalvų. Jų gamyboje naudojamos įvairios frezavimo technikos skirtingiems formų, dekoratyvinių elementų ir sandarinimo stiklo įdėjimo būdams. Aluminių durų paviršius yra dengiamas milteliniais dažais, naudojant pažangiausias technologijas. Taip pat galime pagaminti didelių gabaritų konstrukcijas – iki 1,40 m pločio ir 2,60 m aukščio. Yra galimybė įrengti fiksuotus šoninius langus.

Durys yra prieinamos įvairiuose dizainuose ir spalvose iš RAL paletės, mikrostruktūrinių spalvų ir medžio imitacijos dangų.

Pagrindinis įranga: PONZIO PE 78 N / WICONA 75 EVO sistema (už papildomą mokestį);

Aliplast STAR 90 (už papildomą mokestį) dvipusis dažymas standartinėmis spalvomis – RAL 9016, RAL 8019, RAL 9006, RAL 7016 (kitos RAL ir DUOKOL spalvos už papildomą mokestį)

bendras storis PONZIO PE 78 mm, WICONA 75 mm ir Aliplast STAR 90 mm guolių dėžė Secury Automat iš GU arba SIEGENIA, su trimis automatinėmis blokavimo reguliacijomis išorinis rankena iš aukso plieno 580 mm su šoninėmis atramomis (P45 INOX velenas) vidinis rankenėlė iš nerūdijančio plieno, trumpas sritas su grąžtu trys dviejų dalių rėmai, standartinė spalva arba sidabro EV1 patentinis kištukas su 3 raktai dvipusė ovali apdaila iš aukso plieno standartiniai matmenys: mažiausias 900 x 1950 mm, didžiausias 1200 x 2500 mm – kitus matmenis galima užsisakyti Yra galimybė pagaminti dekoratyvinį panelį pagal individualų dizainą.

Durų tipas