EkoGreen embossed panels

EkoGreen embossed panels privalumai:

EkoGreen embossed panels

TECHNINĖS SAVYBĖS

EkoGreen panelės yra produktas, kuris sujungia itališką dizainą su aukščiausiomis našumo charakteristikomis, esančiomis šios produktų klasės. Jos išsiskiria ypatingu ekologijos akcentu, išreikštu ne tik mažesniu anglies pėdsaku ir PEFC sertifikuoto medžio naudojimu, bet ir žymiai geriausia šilumos izoliacija, padidinta apie 40% lyginant su įprastomis panelėmis.

EkoGreen yra žinomas dėl turimų stilių gausos ir įvairovės. Kiekviena panelė gali turėti EkoGreen reljefuotus šoninius panelius, EkoGreen reljefuotus apatinio panelio detales (Sottotraversi) ir EkoGreen vidinius uždangalus (Scuretti).

Galimybė puikiai pritaikyti duris prie bet kurio namo ir buto, nepriklausomai nuo jų architektūrinio stiliaus, garantuojama naudojant inox ir medžiui panašius rėmus, frezuotas linijas ir įdubas plonu reljefu, bei įdėklius: anglies, medžiui panašius, aliuminį, akmenį, varį, su 3D efektu ir daugikambarius įdėklius. Panelės yra prieinamos visuose furniravimo paletės modeliuose.

EkoGreen panelių estetika ir ilgaamžiškumas taip pat užtikrinamas daugiasluoksnio PVC-akrilinio plėvelės, kuri užkerta kelią durų elementų perkaitimui (temperatūros tolerancija nuo -50°C iki 120°C), atspindi iki 80% UV spindulių (patentuota Solar Shield technologija) ir papildomai leidžia kurti dekoracijas su 3D efektu.

Išlaikant standartines dimensijas ir sumažinus durų svorį 30%, EkoGreen panelės leidžia sumažinti šilumos nuostolius iki 40%. Priklausomai nuo durų storio, galite gauti iki 0,66 W/m2K šilumos laidumą (panelėms su 44-48 mm storio), kas buvo beveik neįmanoma naudojant tradicines technologijas. Hidroeksterjero HDF plokštės, dėka naudojamų klijų ir derva, nejautrios vandeniui, o tarp jų esanti XPS izoliacija yra geras izoliatorius. Šis derinys taip pat suteikia efektyvią garso izoliaciją.

EkoGreen panelės naudoja stiklo paketavimą su saugiu stiklu 33.1 su šiltais tarpikliais, kurie pašalina šilumos tiltus. Stiklas gali būti skaidrus arba matinis.

Yra galimybė laisvai kombinuoti EkoGreen panelės ir jų papildomus elementus. Vienos panelės maksimalus dydis yra 1100 × 2800 mm, minimalus – 200 x 1500 mm.

Leidinys nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos yra tik iliustracinio pobūdžio, ir realios produktų spalvos bei tekstūros gali skirtis nuo rodomų reklaminėse medžiagose. 

Durų tipai