ELEGANT COMFORT-LINE

ELEGANT COMFORT-LINE profilių privalumai:

ELEGANT COMFORT-LINE

(*) vertė vieno lango su nuorodos matmenimis 1230 mm x 1480 mm naudojant stiklo vienetą Ug=0,5 W/m²K ir šiltą kraštą (atveju, kai naudojamas aliuminio kraštas Uw=0,83 W/m²K).

TECHNINĖS SAVYBĖS

Paprasto minimalistinio dizaino – Elegant Comfort – Line – linija yra pasiūlymas žmonėms, kurie vertina aukštus estetinius vertingumo standartus. Profilio unikali geometrinė linija yra nuoroda į paprastumą, būdingą aliuminio jungiamajai medžiagai. Inovatyvus “tiesioginis” stiklo siūlės pjovimas (dvipusėms furniruotoms langams) ir kampinės formos daro šį sprendimą universalų ir amžinai modernų.

ENERGIJOS TAUPYMAS – be modernaus dizaino, PVC langai iš Eleganto Komforto – Linijos linijos turi aukštus techninius parametrus.

Šilumos perdavimo koeficientas nuorodos langui Uw yra 0,75 W/(m2*K). Puikų šilumos izoliacijos rezultatą lemia šie veiksniai:

  • trijų kameros stiklinimas naudojamas kaip standartas su Ug=0,5 Wm2/K (naudojant šiltą rėmą), kad būtų sumažinti energijos nuostoliai iš patalpos vidaus;
  • stiklo vienetas aktyviai gauna šilumą iš saulės – saulės energijos perdavimo koeficientas g yra 53%. Jo naudojimas leidžia sumažinti šildymo sąnaudas rudeniui ir žiemai. Vasarą rekomenduojama naudoti išorines saulės apsaugos priemones (pvz., žaliuzės, fasado žaliuzės);
  • trijų sandariklių (naudojamų standartiniame variante) puiki šilumos ir garso izoliacija. Jie taip pat užtikrina puikų lango sandarumą.

PVC iš 80 mm įdėjimo gylį (laukas) pagamintas 6-kamerų sistema kartu su stiklinimo vienetu leidžia pasiekti šilumos laidumo koeficientą Uw≤0,9 Wm2/K.

Spalvos