HST CORNER VIEW

HST CORNER VIEW profilių privalumai:

HST CORNER VIEW

TECHNINĖS SAVYBĖS

HST PASSIV CORNER VIEW yra išskirtinis išmanaus pakelimo ir slydimo langų sistemų produktas skirtas terasų ir balkonų durims. Tai modernus produktas tiek šalyje, tiek Europoje. Jis apjungia savybes, kurios iki šiol buvo neįperkamos PVC-U langų konstrukcijoms. Dizainas ir paprastumas, kuris būdingas Pietų Europai, su aukštu energijos efektyvumu ir energijos nuostolių mažinimu, būtina sąlyga šiauresnės ir rytinės Europos klimatui. Produkto naujovės ir inovacijos yra rezultatas tris technines priemones, kurios iki šiol nebuvo taikomos jokiems PVC-U slankiojimo durims.

Pirma, kompozitinės durų slenksčių su poliuretano branduoliu ir stiprintos stiklo pluošto GFK dalelės žymiai sumažina tiesioginio šiluminio tiltelio vertes visoje konstrukcijos perimetro apimtyje su struktūrinio sienos. Taip pat, geležies keliais taip pat stiprinama GFK stiklo pluoštas.

Be to, solidžių stiklo profilių sumažinta linija žymiai padidina stiklo plotų dalį visos produkto plotą. Tai tiesiogiai verčiasi į struktūros šilumos perdavimo koeficiento sumažėjimą ir tuo pačiu labai ir naudingai veikia produkto energijos balansą dėl reikšmingo pasyvaus šiluminio energijos surinkimo iš saulės spindulių rudenį ir žiemą.

Trečia, naudojant naujausias sandarumo sprendimus, produktas gauna oro pralaidumo tyrimą 4 klasėje pagal PN-EN 12207: 2001, tai praktikoje leidžia, laikantis Infrastruktūros ministružės reikalavimų techninėms sąlygoms, kurios turi būti atitinkamos pastatams ir jų padėčiai, naudoti produktą visų tipų pastatuose, ypač pastatuose, įrengtuose mechaninių tiekimo ir išmetimo ventiliacijos sistemomis su rekuperacija.

Be to, dėka specializuotų SIEGENIA HST Portal aptarnavimo įtaisų, galime perduoti svaigalas, sveriančias iki 400 kg, be jokio pasipriešinimo. Be to, galime naudoti MHS SIEGENIA elektrinį variklį ir valdyti atidarymą ar uždarymą nepakylę nuo sofos.

Naujausi sprendimai padaro visiškai iš PVC profilių ir stiklo pagamintą produktą ekonominiu požiūriu rimtu konkurentu, skirtu neabejotinai brangesnioms aliuminio, medinėms ar medinėms ir aliuminio konstrukcijoms, ir tuo pačiu pralenkiančiam juos energijos efektyvumo ir galimybės riboti energijos nuostolius, dėl ko jis tampa produktais idealiems įdedant į aplinkos apsaugos idėją ir CO2 mažinimą. Be to, produktas neturi žalingų medžiagų, nurodytų Reglamente (EB) Nr. 1907/2006, Europos Parlamento ir Tarybos, ir visi jo elementai ir komponentai gali būti perdirbami. HST PASSIV kelti ir slydimo durys gamintos ypatingai rūpinantis optimalia medžiagų ir energijos sunaudojimu. Gamybos sąnaudų ir gamybos procesų automatizavimas pašalina atsitiktinumus ir pirmumo pakartotinumą ir gamybos serenitetą. 

Spalvos