HST PASSIV

HST PASSIV profilių privalumai:

HST PASSIV

TECHNINĖS SAVYBĖS

SANDARUMAS – sistema, pagrįsta pirmaujančios Aluplast prekės ženklo profiliu, yra vienas iš labiausiai neperšlampamų sprendimų savo klasėje. Sandarumo bandymuose jis pasiekė puikų rezultatą – 8a klasės (450 Pa). Dėka to net ekstremaliomis oro reiškinių sąlygomis HST Passiv patenkins savo funkciją.

ŠILUMOS IZOLIACIJA – naudojant giliai statybai skirtą langelio konstrukciją, galime naudoti labai “šiltus” stiklo paketus (Ug 0,5 arba 0,6 W/m2K), dėka to pasiekiamas puikus šilumos izoliacijos rezultatas. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, siekiant pasiekti mažiausią įmanomą UW vertę, skirtą pasyviems ir nulinės energijos namams, siūlome pasirinkti sprendimą, naudojantį HST Passiv sistemą.

DIDELIAI MATMENYS – HST COMFORT ir HST Passiv taip pat atitinka statybos rinkos kitą reikalavimą, leisdami konstruoti šios klasės langus su maksimaliomis matmenimis, kur plotis gali siekti iki 6000 mm, o aukštis – iki 2500 mm. Dėka modernios mašinų įrangos galime jums pasiūlyti šių langų gamybą bet kokiomis pasirinktomis spalvomis, nepriklausomai nuo to, kokią langų sistemą nuspręsite pasirinkti iš mūsų pasiūlymo.

HST Lift & Slide durys gali būti pateiktos bent keliomis skirtingomis versijomis ir išdėstymais bei negamintiniais ir negalinių dalių.

Spalvos