INFINITI F - durys su sukimo spyruoklėmis (priekyje)

Infiniti F privalumai:

Infiniti F

TECHNINĖS SAVYBĖS

Pagamintos iš aukščiausios klasės komponentų, aprūpintos patikimu tvirtinimo ir saugos sistemomis. Mūsų pasiūlymo vartai turi antioksidacinę apsaugą abiejose pusėse, dėl kurios jie išlaiko savo išvaizdą ir funkcines savybes daugelį metų. Naudojamos spyruoklių technologijos padaro duris puikiai tinka bet kuriam garažo atidarymui. Skydinės durų sistema naudoja sukimo spyruokles priekyje. Jos išsiskiria tvirta ir patvari konstrukcija bei saugu naudojimas. Papildomu privalumu yra supaprastintas montavimas: mažiau detalių ir iš anksto surinkti elementai.

Visi tvirtinimai ir viršutinės rankenos su ratukais vartams su spyruoklėmis yra cinkuoti pagal standartą (sidabrinės spalvos). Juos galima nudažyti baltai RAL 9016 spalvos.

Leidinys nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos yra tik iliustracinio pobūdžio, ir realios produktų spalvos bei tekstūros gali skirtis nuo rodomų reklaminėse medžiagose. Pateikti grafiniai elementai, įskaitant spalvų pristatymą, negali būti pagrindas skundui.