INFINITI ZERO - garažo durų sistema

INFINITI ZERO privalumai:

INFINITI ZERO

TECHNINĖS SAVYBĖS

INFINITI ZERO yra sprendimas, leidžiantis sumontuoti sekcinius garažo vartus R arba X sistemoje garažuose be šono erdvės ir/arba viršutinio tūrio. Specialūs montavimo elementai sukūria papildomą erdvę tarp sienos ir vedančių geležinkelių, po to vartai sumontuojami įprastu būdu. Tai leidžia naudoti INFINITI vartus renovacijos projektuose ir pastatuose su taip vadinamais tunelių garažais.

Durų paneliai gali būti lygūs, lygūs su furniru arba su medžio drožlių struktūra. Lygiuose paneliuose ir medžio drožlių paneliuose gali būti naudojami maži arba dideli šoniniai reljefai. Paneliai ir profiliai, maskuojantys papildomus montavimo elementus, gali būti dažyti spalvomis iš RAL paletės.

*Vartai, kurių plotis didesnis nei 5500 mm arba plotas didesnis nei 12,5 m², reikalauja individualaus kainos nustatymo ir konsultacijų su technologu.

Leidinys nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos yra tik iliustracinio pobūdžio, ir realios produktų spalvos bei tekstūros gali skirtis nuo rodomų reklaminėse medžiagose. Pateikti grafiniai elementai, įskaitant spalvų pristatymą, negali būti pagrindas skundui.