Naturo 92

Naturo 92 profilių privalumai:

Naturo 92

TECHNINĖS SAVYBĖS

Naturo 92 medinių langų sistema skirta energijos taupymo investicijoms ir pasyviems pastatams. Ji buvo sukurta žmonėms, kurie nori mėgautis sąveika su natūraliu medžiaginiu, tokio kaip medis, neaukodami aukštos šilumos izoliacijos.

Naturo 92 yra pirmiausia ekologiška medžiaga. Jos naudojimas sumažina investicijų anglies pėdsaką. Tai taip pat yra draugiškiausia žmonėms sistema.

Medis yra malonus ir šiltas liesti bei turi unikalų estetiką. Jie pasižymi antistatinėmis savybėmis, dėka kurių dulkių ant jų nusėda lėčiau, ir juos reikia mažiau plauti.

Naturo 92 profiliai yra ypatingai patvarūs. Jų ilgaamžiškumas pasiektas derinant keturias džiovintų medienos sluoksnių ir aptraukiant keturiais inovatyviais TEKNOS lako sluoksniais. Efektyvus apsaugos sluoksnis taip pat sumažina priežiūros reikalavimus iki minimumo. Langai yra padengti daugiamete garantija.

  • Aukščiau pateikta Uw vertė nurodoma nuorodiniui langui su matmenimis 1230 x 1480 mm.

Leidinys nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos tik iliustraciniams tikslams, ir realios produktų spalvos bei tekstūros gali skirtis nuo rodomų reklaminėse medžiagose. Pateikti grafiniai elementai, įskaitant spalvų pristatymą, negali būti pagrindas skundui.

Spalvos