PASSIV-LINE PLUS

PASSIV-LINE PLUS profilių privalumai:

PASSIV-LINE PLUS

TECHNINĖS SAVYBĖS

Passive-Line PLUS langai pasižymi dideliu šilumos izoliacinio galingumo ir gera kaina. Su stiklu su argono Ug = 0,5 W/m2K, nuorodos langas pasiekia šilumos perdavimo koeficientą Uw 0,7 W/m2K.

Šio produkto inovatyvumas slypi taikant poliuretano putą ir stiroporo blokus profilio kameroje. Modernus nekonvencionalumas taip pat yra įterpimas, pagamintas iš PES juostelės, kuri izoliuoja stiklo vienetus. Tai tikrai idealus sprendimas energiją taupantiems ir pasyviems namams.

Šio produkto privalumai:

Energetinis efektyvumas — reikšmingas šildymo sąnaudų mažinimas Didesnis šilumos izoliacinis galingumas, Geresnė akustinė izoliacija, užtikrinta trijų sandariklių rinkiniu

Langai, skirti klientams, ieškantiems puikaus energijos taupymo rezultato, be išskirtinių sandarumo savybių. Passiv-line Plus sistema yra tobulas barjeras, eliminuojantis šilumos nuostolius su padidintomis garso absorbcijos savybėmis. Sistema apdovanota MTP 2015 auksiniu medaliu ir daugybe kitų apdovanojimų. Be to, tai produktas, kuris ženkliai išsiskiria rinkoje savo puikiu kainos ir veikimo santykiu. Technologijos, naudojamos šio langų gamybai, patenkins kiekvieną klientą, kuris vertina modernios technologijos ir klasikinio stiliaus derinį. Produktas skirtas pasyviems ir energiją taupantiems namams.

Spalvos