PASSIV-LINE ULTRA

PASSIV-LINE ULTRA profilių privalumai:

PASSIV-LINE ULTRA

TECHNINĖS SAVYBĖS

Šiltiausias sertifikuotas pasyvus langas yra skirtas pasyviems ir mažaenergiams pastatams. Dėka modernių technologijų, langai turi puikias šilumos izoliacijos savybes ir išsiskiria virš vidutinio oro ir vandens sandarumo lygio, būdami tam tikra rūšimi skydo, kuris apsaugo mus nuo nepalankių išorinių sąlygų. Pasyvus langas „Passiv-line Ultra“ gali ženkliai sumažinti pirminės energijos poreikį, kas ženkliai pagerina pastato energetinį balansą.

Ši sistema naudoja techninį sprendimą, kuris susideda iš:

profilio, vietoj sustiprinimų, termoplastinių įdėjų, sustiprintų stiklo pluoštu, pagamintų iš medžiagos, vadinamos „Ultradur High Speed“ iš BASF. Dėka to buvo gautas rėmo ir spintelės surinkimo parametro, kuris yra absoliučiai būtinas pasyviems pastatams. Standartinis įrengtas trijų kameros stiklo vienetas, dviejų kameros vienetas su Ug = 0,5 (W / m2K) su įklijuotu stiklu ir ECLAZ stiklais, dėka kurių į kambarys perduodama 10% daugiau Lt šviesos ir saulės energijos, šilto SWISSPACER ULTIMATE EDGE naudojimas, pripažintas Darmstadto institute, kaip būtinas norint atitikti reikalavimus pasyviems langams, ženkliai mažinant šiluminę tiltą tarp rėmo ir lango sąsajos. Aukštas sandarumas, kuris yra dar vienas būtinas sąlyga, kurią turi patvirtinti langų konstrukcija, siekiant gauti pasyvaus lango statusą, gautas rezultatas yra: sandarumas Q100 = 0,06 m3/(hm). šis langas atitinka reikalavimus, patikrintus 2021 metais skirtiems langams statybai.

„AdamS“ įmonė buvo pirmoji įmonė Lenkijoje, kuri gavo sertifikatą, patvirtinantį „Passiv Line Ultra“ langų gamybą iš sertifikuotų komponentų, skirtų pasyviems pastatams, patikrintų Darmstadto Pasyvus namų instituto. Sertifikatas buvo išduotas lenkų Pasyvios statybos ir atsinaujinančios energijos instituto Günterio Schlagowskio.

Šio produkto nauda:

Energetinis efektyvumas – reiškia reikšmingą šildymo sąnaudų mažinimą, nes langai įleidžia daugiau energijos nei išleidžia Aiškiai geresnė šilumos izoliacija, Minimizuojama nuostolių lygis langų sandarumo lygiu dėl beveik nėra oro mainų su uždarytu langų būdu Šiluminių tiltų eliminavimas, net ir rėmo lygmeniu ir jo sąveika su stiklu geresnė akustinė izoliacija dėka įklijuoto stiklo ir trijų sandariklių rinkinio.

Spalvos