SMART-SLIDE

SMART-SLIDE profilių privalumai:

SMART-SLIDE

TECHNINĖS SAVYBĖS

Smart-slide slankios durys yra naujos kartos slankių terasos durų sprendimas, kuris išsiskiria puikiomis techninėmis savybėmis ir naudojimo patogumu.

AUKŠTAS SANDARUMAS
Smart-slide slankios durys suteikia naują sprendimą slankių durų/langų pramonėje ir siekiama, kad jos būtų patrauklus alternatyvas PSK/PATIO tipo durims. Tai puikus sprendimas tiek vienkiemio būsto namams, tiek viešosioms įstaigoms, kuriose iš terasos durų tikimasi lengvo naudojimo ir patikimumo. Gerai apgalvotas techninių sprendimų derinys reiškia, kad smart-slide pasiekia puikius rezultatus oro pralaidumo, vėjo apkrovos atsparumo ir vandens atsparumo bandymuose. Tai viskas dėka to, kad yra idealiai suderintos spynos, stumdamos išilgai viso perimetro tiesiai į rėmą paspaudžiant rankeną. Susitikusios taškai, susitinkantys su post area, padeda užtikrinti sandarumą.

NAUDOJIMO PATOGUMAS
Inovatyvus užrakinimo mechanizmas leidžia paprastai ir intuityviai naudoti, panašiai į lift-slankių durų, tipo HST, sprendimus. Specializuota langų įranga garantuoja, kad atrakinus sashą, jis laisvai juda be mažiausio pasipriešinimo ant bogies lyginant su neuždarytais konstrukcijos dalimis. Užrakinimo mechanizmas leidžia lapui švelniai užsidaryti rėme, todėl slankių durų valdymas tampa lengvas.

NAUDOJIMO PATOGUMAS Smart Slide KOMFORT OBSŁUGI Smart Slide
Naujosios smart-slide slankios durys, turinčios 70 mm gylio sashams ir 140 mm rėmui, siūlo plačų taikymo galimybių asortimentą, taip pat ir renovacijos sektoriuje.

STABILUMAS IR GALIMYBĖ KURTI DIDELĘ KONSTRUKCIJĄ
Didelės stiklo paviršiai labai madingi. Smart-slide slankios durys yra puikus sprendimas kurti stiklinę konstrukciją su lapo dydžiu 1,5 x 2,3 m. Visapusiška užrakinimo sistema užtikrina didelį kontakto slėgį. Tuo pačiu metu sashas slenkasi atidarytas su minimaliu pastangu. Tai yra esminis pranašumas, ypač lyginant su pasvirais slenkamais dizainais, kurie gali būti nepatogūs naudoti su dideliu atidarymo/uždarymo ciklų skaičiumi. Be to, dėl profilių konstrukcijos naudojant Multifalz technologiją, galima pasirinktinai naudoti stiklo lipdinimo technologiją, kuri leidžia padidinti visos struktūros tvirtumą.

PRODUKCIJOS LENGVAI GAMYBA
Naujųjų smart-slide durų gamyba yra lengva, tai užtikrina aukštą gamybos efektyvumą. Tai įmanoma dėl mažo profilių skaičiaus, naudojamų jų gamyboje. Taip pat slankios durys, rėmas yra suvirintas, sistema naudoja postą iš Ideal 4000 sistemos. Nuolatinis stiklinimas atliekamas tiesiogiai rėme. Visą gamybą galima atlikti naudojant standartinę įrangą.

ERDVĖS TAUPYMAS
Smart-slide slankių durų naudojimas yra žingsnis link optimalaus erdvės naudojimo patalpose. Durų atidarymas nereikalauja sashų atidarymo, kurie būtų išsikišę į gyvenamąją erdvę. Smart-slide durys gali būti pagamintos pagal A schemą:

A: 2 sashai – su vienu judančiu sashu

Spalvos