Unico šoninio slidimo garažo vartai

Unico privalumai:

Unico

TECHNINĖS SAVYBĖS

Unico yra plieninis šoninis garažo vartų sistema, aprūpinta termine izoliacija. Ji naudoja 40 mm storio skydelius, užpildytus poliuretano puta, kurie naudojami skylių durims, užtikrinantys puikius terminius parametrus. Papildomas perimetras, tvirtinantis apskritimą, dar labiau pagerina jų izoliaciją.

Vieno ir dviejų sparnų šoniniai Unico vartai naudoja 1,5–2,0 mm šiltai cinkuotus plieninius profilius, dažytus bet kuria spalva iš RAL paletės (pudrų danga). Termine izoliacija, sinusoidinės formos, taip pat pagerina durų statines savybes.

Ši universalioji sprendimas montuojamas į garažo įėjimą arba ant sienos. Pirmasis būdas leidžia atidaryti 90° kampu, o antrasis – 180°. Jis turi užraktą, rankeną, išlenktą skaldą ir durų stabiklius kaip standartinę įrangą.

Unico durų lengvumas priderinti prie bet kurio namo, atskiro garažo ar statinio užtikrina įvairios spalvos, apdailos tipai ir galimi stiklo variantai.

Šis pranešimas nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos yra tik iliustraciniai tikslai, ir realios produktų spalvos bei tekstūros gali skirtis nuo reklaminėse medžiagose rodomų. Pateikti grafiniai medžiagos, įskaitant spalvų pateikimą, negali būti pagrindas skundui.