Aklinos žaliuzės

c8df-okiennicetamiz

Langų žaliuzės

Prieinami trys žaliuzių tipai: šoniniai, su pasukimu ir sulankstymu, bei slydimoji.

Sprendimas, kuris yra aliuminio ilgaamžiškumo ir tradicinio žaliuzių dizaino derinys. Pridedant juos prie langų ir durų, užtikrinsite unikalų išvaizdą, garantuosite efektyvų apsaugą ir suteiksite unikalų stilių visai namų aplinkai. Kiekvienas žaliuzės yra pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio, kuris garantuoja geriausią apsaugą nuo išorinių sąlygų ir ilgaamžiškumą per metus. Jis sudarytas iš storos, išspaudžiamos rėmo, užpildytos aliuminio lamelėmis. Žaliuzių gamybai naudojami dalių tiekėjo – Ispanijos įmonės Cortizo – komponentai. Šie komponentai pasižymi tinkamu standumu, tačiau yra lengvi ir ploni.

Acquamarina

EkoGreen vidaus žaliuzės

EkoGreen vidaus žaliuzės yra plačiai naudojamos Europoje, ypač Viduržemio jūros baseine, kaip sprendimas reguliuoti šviesos kiekį interjere. Jos yra būdingos ypač istoriniams pajūrio ir kalnų miestų centrų rajonams.

Jos montuojamos ant langų ir durų. Atidarius leidžia saulę, o uždarius efektyviai atskiria nuo išorinio pasaulio, užtikrindamos vėsą ir privatumą.

Naudodami EkoGreen žaliuzes, galite pagerinti šilumos ir garso izoliaciją. Platus estetinių galimybių pasirinkimas leidžia jas lengvai pritaikyti tiek rustikiškiems, tiek moderniems interjerams. Galite naudoti drobę jas puošti, taip pat pasirinkti dviejų spalvų variantą, t. y. pasirinkti skirtingą užpildo tipą vidaus ir išorėje.

Didžiausias žaliuzių dydis yra 800 × 2400 mm, mažiausias – 200 × 200 mm.

Šis leidinys nėra komercinis pasiūlymas. Pateikti grafiniai medžiagos yra tik iliustracinio pobūdžio, ir realios gaminių spalvos ir tekstūros gali skirtis nuo tų, rodomų reklaminėse medžiagose. Pateikti grafiniai elementai, įskaitant spalvų pristatymą, negali būti pagrindas skundui.